Zomerlessen Padel

Dit jaar starten we met het geven van groepslessen Padel. Met het nemen van lessen verhoog je je spelniveau zowel op het technisch vlak als het tactisch vlak. De lessenreeks duurt 5 weken waarbij we elke week een ander onderdeel van het spel onder de loep nemen. De lessen worden gegeven op zaterdagvoormiddag of zondagvoormiddag. Mogelijkheden zijn er van 9u tot 13u. Je kan kiezen voor een beginnerscursus of voor een lessenreeks voor meer gevorderde spelers. Exacte data worden doorgegeven indien een lesgroepje volledig is.

Prijs voor 5 groepslessen van 1 uur = 50 euro

De padellessen worden enkel aangeboden aan personen die lid zijn van onze club. Je maakt je dus eerst padellid vooraleer je te kunnen inschrijven voor de lessen.

Hoe inschrijven ? Je kan je inschrijven via de website van Tennis Vlaanderen namelijk www.tennisvlaanderen.be. Log je aan met je bestaande log in gegevens van Tennis Vlaanderen en ga naar onze club TC De Hasselt (ons clubnummer = 0048).